KAPELA

Petr Poláček

zpěv

Poprvé se objevil na obrazovce v roce 2002 v hudebním pořadu DO-RE-MI, kde okouzlil porotu a diváky svým podáním písně Thank you for loving me. V této soutěži si ho také všimla operní pěvkyně Eva Urbanová, se kterou později nazpíval italský duet Miserere. Duet byl představen divákům na turné. Televizní diváci mohli kombinaci rockového a operního hlasu zhlédnout v pořadu Vladimíra Hrona Jsou hvězdy, které nehasnou. Do povědomí širší veřejnosti se dostal díky účasti v pěvecké soutěži Česko hledá Superstar, kde se dostal až do finálové desítky. Na svém kontě má dvě alba, první nese název Petr Poláček & Iluze. Druhé bylo pojmenováno podle jedné z písní Nemůžu zapomenout. Zahrál si také v muzikálech Tři Mušketýři, Kleopatra, Angelika a Děti ráje. Pod pseudonymem Paulie Weston působil v kapele Sleazy RoXxX. Pod stejným pseudonymem dostal příležitost objet evropská města s legendárním boxerem Mikem Tysonem, kde hudebně doprovázel jeho talkshow.

David Stárek

baskytara, vokály

Narodil se ve Dvoře Králové n/L, ale od tří let žije v Praze, kde navštěvoval od šesti let ZUŠ obor klavír. V průběhu let se věnoval také sólové kariéře a zpěvu. Složil a zaranžoval si své vlastní sólové album s názvem Jediná. Na baskytaru hraje od 15 let a působil ve skupinách Petr Poláček & Iluze, Jiří Helekal, Janis Joplin revival, Jam band a další. V současné době vystupuje také spolu s Petrem Poláčkem, Ondřejem Toulem a Martinem Otrubou v kapele Best Covers Band.

vybavení: baskytara Warwick rockbass corvette, předzesilovač EBS MicroBass II, aparát Markbass CMD 102 P

Ondřej Toul

kytara, vokály

Pochází z Pelhřimova, kde navštěvoval Základní uměleckou školu. Působil ve skupinách ToulBox, ExExperience Hendrix Revival, Petr Poláček & Iluze, Bad Name a dalších. V současné době vystupuje také s kapelou Best Covers BandDan & Andy (duo), So Fine a se svým sólovým programem. Věnuje se  i komponování a produkci autorské hudby.

Martin Otruba

klávesy, vokály

hudební vzdělání: LŠU Hořice – Luděk Václavů, soukromé hodiny – profesorka KJJ Magda Vlková, dr. Jaromír Kříž.

projekty: Queenie, Funk Allstars, kapela Martiny Balogové, Iveta Bartošová, Dr. Malibu, Jazz It Out, RockSet, cirkus Saltarino (Německo), kapela Oldy Krejčovse – OKREJ (kytarista Monkey Business), Michal David, pohádka „Ve znamení motýla“ (Zdeňka Žádníková), scénická hudba do divadel, reklamní spoty a znělky ČT, TV Nova, FTV Prima, film Edith Piaf

vlastní hudební studio

www.martinotruba.cz

vybavení: KURZWEIL PC 3K8, YAMAHA Motif ES 8, hlas. procesor TC Helicon VoiceWorks PLUS

Kryštof Fuxa

bicí

Kryštof Fuxa – rodilý pražák a hrdý kavárník. K hudbě přičichl již jako sedmiletý žák klavíru na Základní umělecké škole. Ve čtrnácti letech přibyly bicí nástroje, na které aktivně působí na hudební scéně už přes 10 let. Kromě pop-rockových kapel hrajících covery působí dále v indie-rockové kapele Mala Ruckus, která si tento rok zahrála mimo jiné na největších českých festivalech Colours of Ostrava a Rock for People. Také vystupuje s hudebním objevem z KB Band Academy, Oscarem Mikem. V minulosti vystupoval v úspěšném bubenickém projektu Tokhi & the Groove Army.